November 30, 2010

Kas būtu ielu mode bez apaviem?

Sveikas!

Ir pienācis laiks Jums atklāt vietu uz paradīzi... Jūs jautātu, kas tā par paradīzi? Tad es Jums atbildētu: tā paradīze ir apavu veikals. Kāds? Tas piepildīts ar Dan Sullivan izlolotiem apaviem un somām. Labi, pavisam atklāti, mazajā dāmu paradīzē ir atrodamas Irregular Choice somas un kurpes, un šo veikalu sauc "Sole Sisters", to var sameklēt Galerijā Centrs 4.stāvā.


Lai dalītos iespaidos par apaviem, es varu tikai ieteikt, atnāc un paskaties pati. Tālāk tavas kājas un rokas rīkosies pašas, jo apavi izskatās tik glīti un oriģināli, ka pretoties nav iespējams. Pašlaik veikalā ir rudens/ziemas kolekcija, kas ir iekrāsojusies piezemētākos toņos, pelēkā, melnā, taču, ja ir vēlēšanās sagādāt sev ko spilgtāku... nekādu problēmu, ir gan sarkani, gan tirkīzzili un zaļi apavi.

Lai veikala klienti justos īpaši, mēs uzklausam un ņemam vērā visu, piemēram, ja ir kāda vēlme pēc konkrētiem apaviem, kuri ir noskatīti www.irregularchoice.com, tad to var izteikt vai nu veikalā, vai sūtīt uz veikala e-pastu.
Protams, uz visu interesējošo jautājumu, cik tad maksā, atbilde ir šāda: somas maksā sākot no 20-50Ls, kurpes sākot no 40-70 Ls un zābaki sākot no 60-120 Ls.

Varu pačukstēt: 1)ik pa laikam veikala twitter kontā izspēlējam konkursus, kur var iegūt atlaižu kuponus; 2)jau nākošās nedēļas sākumā iepriecināsim ar jaunu somu pievedumu.

Informāciju par veikalu var uzzināt:
facebook lapā un veikala twitter kontā. Visus interesējošos jautājumus var rakstīt uz veikals@beautystock.lv
Gaidīsim ciemos jau rīt!


Paldies Beātei un Anetei par bildēm!

No comments:

Post a Comment

bbeate@inbox.lv